Предмет: Физика,
автор: martaharhai
яка сила тяжіння діє на вагон масою 2 т?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m = 2т=2000 кг
g = 10 H/кг
Знайти:
Fтяж. — ?
Розв‘язання:
Fтяж. = mg
Fтяж. = 2000 * 10 = 20 000 Н
Відповідь: Fтяж. = 20000 Н
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
Предмет: География,
автор: yrelserg
Предмет: Физика,
автор: martaver
Предмет: Алгебра,
автор: AidaLi
Предмет: Українська мова,
автор: Аноним