Предмет: Литература, автор: mashkaivashka77

Максимальний бал: 12 балів
Завдання 1. (8 балів)

Що є доказом почуттів Шимека до Бузі? Обґрунтуйте думки, використовуючи цитати з повісті Шолома-Алейхема «Пісня над піснями». Обсяг роботи: 8-10 речень.

Завдання 2. (4 бали)

Накресліть таблицю за віршем Г. Гейне «Не знаю, що стало зо мною…»

Художній засіб

Приклади з тексту

Ответы

Автор ответа: kornuxaalexs
0

Ответ:1 ( 8 балів ) - У Шимека до Бузі таки були почуття. Як можна підбирати до будь-якої історії з нею рядки з вірша про кохання, коли не кохаєш? Це може  підтвердити момент з твору: "...У цю мить весь світ набуває в моїх очах зовсім іншого вигляду. Наш двір - замок. Наша хата - палац. Я - принц. Бузя - принцеса. Колоди, понакидані біля хати, — кедри й буки, що згадуються в «Пісні над піснями». Кішка, яка лежить коло дверей і гріється на сонці що згадуються в «Пісні над піснями». Жінки й дівчата, які стоять на подвір’ях, миють посуд, готуються до Пасхи, — дочки Єрусалима, про яких згадується в «Пісні над піснями». Усе-все з «Пісні над піснями»..." І буквально у кожному слові першої та другої частин, Шимек описував свою любов. Тому так , вірю що є почуття .

2 (4 бали ) -

Художні засоби

Епітети – "повільний плин", "стара казка", "золоті коси", "вечірній промінь", "повітря свіже", "незнана красуня", "шати блискучі", "дикої пісні"

Метафори – "Рейн затих, промінь грає."

Анафори: «І косу розчісує ним, і дикої пісні співає».

Объяснение: Источник поверь мне братан ......

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: amiratokseitova9