Предмет: Физика,
автор: khrystynaskr216
Визначити тиск ідеального газу, 4 молі якого займають об'єм 100л при 27°С.
Ответы
Автор ответа:
1
Для визначення тиску ідеального газу можна використовувати рівняння стану ідеального газу:
PV = nRT
де P - тиск газу, V - об'єм газу, n - кількість речовини газу (в молях), R - універсальна газова стала (R = 8.314 Дж/(моль·К)), T - температура газу.
Підставляємо дані в формулу:
P * 100 л = 4 моль * 8.314 Дж/(моль·К) * (27 + 273) К
P = (4 моль * 8.314 Дж/(моль·К) * (27 + 273) К) / 100 л ≈ 9.31 кПа
Отже, тиск ідеального газу, 4 молі якого займають об'єм 100 л при 27°С, становить близько 9.31 кПа.
usert77001:
случпйно відповідь не 9,72?
PV = nRT,
де P - тиск газу, V - об'єм газу, n - кількість молів газу, R - універсальна газова стала, T - абсолютна температура газу.
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: gulsimtaspolat2
Предмет: География,
автор: ivancenkokirill203
Предмет: Математика,
автор: anastasiay9187
Предмет: Биология,
автор: Аноним
Предмет: Геометрия,
автор: anzelaroganova3