Предмет: Физика, автор: vfl95086

Условие задания:
Сколько кВт. ч электроэнергии потребляет электромотор за 82 минут(-у,-ы), если его мощность равна 348 Вт?
кВт. ч электроэнергии. Ответ и промежуточные
Электромотор за 82 минут(-у,-ы) потребляет
результаты округли до сомых.
Ответить!

Приложения:

Ответы

Автор ответа: ILITE9
0

Відповідь:

електродвигун спожив 0.475 кВт·год електроенергії за 82 хвилини роботи.

Пояснення:

Для розрахунку споживаної електроенергії необхідно знати потужність електродвигуна та час роботи в годинах. Оскільки дано потужність в ватах та час в хвилинах, то треба перевести час у години.

82 хвилини = 82/60 годин = 1.367 годин

Потужність електродвигуна дорівнює 348 Вт. Переведемо його у кВт:

348 Вт = 0.348 кВт

Тепер можемо розрахувати споживану електроенергію за допомогою формули:

E = P * t

де E - електроенергія в кіловат-годинах, P - потужність в кіловатах, t - час в годинах.

Підставляємо відповідні значення:

E = 0.348 кВт * 1.367 год = 0.475 кВт·год

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: oksanavahromkina