Предмет: Физика,
автор: nastymi33
За напруги 220 В сила струму в резисторі дорівнює 6 А. Якою буде сила струму в цьому резисторі, якщо напругу зменшити до 110 В?
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
U1=220 В
I1= 6 А
U2 = 110В
I2=?
R=U1 / I1 = 220/6 = 110/3 Ом
I2= U2/R = 110 / (110/3) = 3 Ампера
Автор ответа:
1
Ответ:
3 A
Объяснение:
Uo=220B
lo=6A
U1=110B
l1=?
R=Uo/lo=220/6=36,67 Oм
l1=U1/R=110/36,67≈3A
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: 7982379823987
Предмет: Химия,
автор: efimenkodiana96
Предмет: География,
автор: forestseamp
Предмет: Математика,
автор: arinaakubovic42