Предмет: Физика,
автор: KiTMurkiT
50 БАЛЛОВ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Знайти кількість електронів, які рухались у провіднику за 0,8 хвилин, якщо
опір дорівнює 80 Ом при напрузі 5 B.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 1,875*10¹⁹
Объяснение:
Дано:
t=0,8мин=48с
R=80 Ом
U=5В
е=1,6*10⁻¹⁹Кл
------------------
N-?
N=q/e, где:
q-заряд;
e-заряд электрона.
I=q/t, где:
I-cила тока;
t-время прохождения тока.
Согласно закона Ома:
I=U/R=5/80=0,0625А
q=I*t=0,0625*48=3Кл
N=3/1,6*10⁻¹⁹=1,875*10¹⁹
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Sofiiauk
Предмет: История,
автор: yosypenko
Предмет: История,
автор: 4eJloBekk
Предмет: Английский язык,
автор: danilsebelev9
Предмет: География,
автор: kirill4695