Предмет: Химия,
автор: lerochka279229
Обчисліть, якій кількості речовини вiдповiдають порції структурних частинок речовин: а) 18,06 - 1023 води; в) 3,01 - 1023 амоніаку; б) 12,04 . 1023 цинк оксиду; г) 24,08 . 1023 азоту. даю
наю 50 балов срочно!!!
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
а) n(H2O) = N(H2O)/Na = 18,06 * 10²³/6,02 * 10²³ = 3 моль
б) n(NH3) = N(NH3)/Na = 3,01 * 10²³/6,02 * 10²³ = 0,5 моль
в) n(ZnO) = N(ZnO)/Na = 12,04 * 10²³/6,02 * 10²³ = 2 моль
г) n(N2) = N(N2)/Na = 24,08 * 10²³/6,02 * 10²³ = 4 моль
Похожие вопросы
Предмет: Информатика,
автор: alikhanamanzhol2009
Предмет: География,
автор: lera555o
Предмет: Литература,
автор: amirhamzaevaasmina
Предмет: Литература,
автор: sakupen
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним