Предмет: Химия,
автор: dinosaurdasha
Обчислити об'єм кисню, що виділився при спалюванні гліцеролу масою 160 г
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(C3H8O3) = 160 л
Найти: V(О2) - ?
Складемо РХР:
160г х л
2C3H8O3 + 7O2 → 6CO2 + 8H2O
n= 2 моль n = 7 моль
M = 92 г/моль Vm = 22,4 л/моль
m = 184 г V= 156,8 л
V(О2) = 160 * 156,8 : 184 = 136,3 л
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: sofia37334
Предмет: Математика,
автор: valeriaknis134
Предмет: Математика,
автор: pavelizmalkov12
Предмет: Другие предметы,
автор: Аноним