Зробіть 4 задачі , даю 100 балів . Дуже потрібно ))

Ответы
Ответ:
182.1.Д.
Для вирішення задачі скористаємося формулою руху зі змінною прискоренням:
S = vt + (at^2)/2
де S - пройдений шлях, v - початкова швидкість, a - прискорення, t - час.
Спочатку переведемо швидкість теплохода з км/год в м/с:
9 км/год = 2.5 м/с
Знайдемо пройдений шлях за перші 2 хв:
t = 2 хв = 120 с
a = 0.2 м/с^2
v = 2.5 м/с
S = vt + (at^2)/2 = 2.5120 + (0.2120^2)/2 = 300 + 1440 = 1740 м
Отже, через 2 хвилини після початку розгону теплохід буде на відстані 1740 м від моста.
184.3.Д.
Смотри фото.
185.4.Д.
Щоб знайти швидкість літака при кінці розгону, використовуємо формулу кінематики:
v^2 = u^2 + 2as
де:
v - швидкість літака при кінці розгону (що ми шукаємо)
u - початкова швидкість літака, яка дорівнює 0, оскільки літак починає з місця
a - прискорення, що дорівнює 1 м/с²
s - відстань, що дорівнює 1,25 км або 1250 м
Підставляємо відомі значення і отримуємо:
v^2 = 0^2 + 2 * 1 м/с² * 1250 м
v^2 = 2500 м^2/с^2
v = √2500 м/c ≈ 50 м/с
Отже, швидкість літака при кінці розгону дорівнює близько 50 м/с або 180 км/год.
Объяснение:
