Предмет: Физика, автор: zarovnijstanislav10

Який шлях подолав велосипедист, якщо протягом 5 год він рухався зі швидкістю 2 м/с?

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
0

Ответ: 36км

Объяснение:

Дано:

V=2м/с=7,2км/ч

t=5ч

---------------

S-?

S=Vt=7,2*5=36км

Похожие вопросы