Предмет: Українська мова, автор: disinej

Написати твір-опис місцевості (вулиці, села, міста) на основі особистих спостережень і вражень або за картиною в художньому стилі (за складним планом) з використанням речень, ускладнених однорідними членами речення​

Ответы

Автор ответа: syudin2811
4

Ответ:Ставлю перед собою завдання описати мальовниче село на південному заході України. Це село розташоване на відстані кількох кілометрів від міста, тому можна сказати, що це мальовнича околиця.

Перш за все, варто зазначити, що це село відрізняється від інших своєю природною красою. Зелені сади, золотаві поля і глибокі ліси займають значну частину території. По краю лісу тече мальовнича річка, яка дарує цьому куточку природи особливу красу.

Коли я проходжу цими місцями, відчуваю, що час стоїть на місці. Село зберегло свій колорит і натхнення для роботи, як і в минулому, на кожному кроці відчувається. На головній вулиці, що пролягає вздовж села, стоять старі дерев'яні будинки з густими, розкішними садами. Навіть на вулиці за межами села можна знайти величезні ділянки зі збереженими традиціями садівництва, зі свіжими овочами і фруктами.

Також варто зазначити про пам'ятки архітектури, що прикрашають це село. Церква знаходиться на горі, звідки відкривається чудовий вид на село та його околиці. Крім того, є кілька старовинних замків, які датуються XV століттям. Старовинна архітектура і промисловість села зберіглись до наших днів.

У цьому селі, як у будь-якому іншому місці, є свої традиції та звичаї. Місцеві мешканці дбають про те, щоб зберегти свою культуру і віру

Объяснение:


nedelkinakarina425: А є до нього план?
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: spride350
Прочитати текст. Які стилі в ньому поєднано? Які функції вони виконують? Переробити текст так, щоб він відповідав нормам наукового стилю.

Величний і прекрасний квітуючий степ! I ранньої пори весни, коли його простір вкривають червоні тюльпани Шренка і жовті тюльпани, темно-фіалкові та жовті півники, і влітку, коли він огорнутий сріблясто-сизим серпанком ковили, яка від найтихішого вітерця перетинається хвилями, створюючи враження морської гладіні. Якщо літо непосушливе, то на зміну квітуючим перистим ковилам у середині червня приходить ніжно-золотиста ковила тирса з довгими остюками. Мальовничий степ і восени, коли поривчасті вітри котять із краю в край сухі стебла катрану татарського, залізняка гострокінцевого, лещиці гостролистої та золотистої, кермеку широколистого, м'яти дрібноквіткової та інших рослин, з яких висипається насіння. Через це в народі всі ці види рослин називають перекотиполе. Рослинний покрив цілинного степу представлений широкою гамою різнорідних угруповань (фітоценозів), виключна строкатість яких, особливо на схилах полів, зумовлена сукупністю впливу рельєфу і відмінностей ґрунтового покриву. Рослинність асканійських цілинних степів зацікавлювала багатьох дослідників.