Предмет: Математика, автор: mashaseh

Для шкільної їдальні закупили кілька кілограмів вареників з м'ясом і стільки ж кілограмів вареників з картоплею.Уінп вареників з м'ясом 96 грн а вареників з картоплею56 грн За всі вареники з иясом заплатили 240 більше ніж за вареники з картоплею Скільки грн заплатили за всі варен з м'ясом і скільки грн заплатилт за вареники з картоплею

Ответы

Автор ответа: YiukBich
0

Відповідь:

Розповідаю все детально -
Позначимо кількість кілограмів вареників з м'ясом і картоплею через х. Тоді ми маємо наступну систему рівнянь:

x кг вареників з м'ясом коштують 96x грн

x кг вареників з картоплею коштують 56x грн

Вареники з м'ясом коштують на 240 грн більше, ніж вареники з картоплею, тобто:

96x = 56x + 240

Розв'язуючи це рівняння, знаходимо:

40x = 240

x = 6

Отже, було закуплено 6 кг вареників з м'ясом і 6 кг вареників з картоплею. З цього випливає, що:

6 кг вареників з м'ясом коштують 96 × 6 = 576 грн

6 кг вареників з картоплею коштують 56 × 6 = 336 грн

Отже, за всі вареники з м'ясом заплатили 576 грн, а за всі вареники з картоплею - 336 грн.

Покрокове пояснення:

Сподіваюся що допомогло :)

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: 544654IrS