Предмет: Математика,
автор: mashaseh
Для шкільної їдальні закупили кілька кілограмів вареників з м'ясом і стільки ж кілограмів вареників з картоплею.Уінп вареників з м'ясом 96 грн а вареників з картоплею56 грн За всі вареники з иясом заплатили 240 більше ніж за вареники з картоплею Скільки грн заплатили за всі варен з м'ясом і скільки грн заплатилт за вареники з картоплею
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
Розповідаю все детально -
Позначимо кількість кілограмів вареників з м'ясом і картоплею через х. Тоді ми маємо наступну систему рівнянь:
x кг вареників з м'ясом коштують 96x грн
x кг вареників з картоплею коштують 56x грн
Вареники з м'ясом коштують на 240 грн більше, ніж вареники з картоплею, тобто:
96x = 56x + 240
Розв'язуючи це рівняння, знаходимо:
40x = 240
x = 6
Отже, було закуплено 6 кг вареників з м'ясом і 6 кг вареників з картоплею. З цього випливає, що:
6 кг вареників з м'ясом коштують 96 × 6 = 576 грн
6 кг вареників з картоплею коштують 56 × 6 = 336 грн
Отже, за всі вареники з м'ясом заплатили 576 грн, а за всі вареники з картоплею - 336 грн.
Покрокове пояснення:
Сподіваюся що допомогло :)
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: sofipaw
Предмет: Алгебра,
автор: andrey907125
Предмет: Русский язык,
автор: artemdeven08
Предмет: Математика,
автор: 544654IrS