Предмет: Химия,
автор: sophiiastepanova2020
Визнач масову частку Оксигену у сполуці Zn Si O3.
СРОЧНО ДАЮ 30 БАЛЛОВ
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь: 34
Объяснение:
Zn=64
Si=28
O³=16×3=48
64+28+48=140 ; 48×100=4800/140=34
Автор ответа:
1
Правильна відповідь : 34
Масову частку визначаємо по формулі: W= Ar(Елем) • n(Елем)/ Mr(речовини)
Тому вийшло:
Mr(ZnSiO3)=65+28+16•3=141
і тоді можемо підставити:
W(O3)= 16•3/141=0,34•100%=34
Масову частку визначаємо по формулі: W= Ar(Елем) • n(Елем)/ Mr(речовини)
Тому вийшло:
Mr(ZnSiO3)=65+28+16•3=141
і тоді можемо підставити:
W(O3)= 16•3/141=0,34•100%=34
yulch1k140106:
Я старалась :D
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: smetanakote
Предмет: Математика,
автор: vlad155274
Предмет: Химия,
автор: zhukovvalera460
Предмет: Геометрия,
автор: 1chistik1