Предмет: Химия,
автор: dianasiliga1
6. Знайдіть і вкажіть об'єм (н.у.) нітроген (II) оксиду, кількість речовини якого становить 0,2 моль: а) 22,4 л; б) 44,8 л; в) 4,48 л; г) 2,24 л.
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
n(N2O) = 0,2 моль
Знайти:
V(N2O) - ?
Розв'язання:
1) V(N2O) = n(N2O) * Vm = 0,2 * 22,4 = 4,48 л.
Відповідь: Об'єм N2O становить 4,48 л (варіант в).
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Charminly
Предмет: Геометрия,
автор: mrmilkalii
Предмет: Математика,
автор: agrigorcova
Предмет: Химия,
автор: 9876albina
Предмет: Литература,
автор: kote9581