Предмет: Химия,
автор: llxxfro
4. Газова суміш містить (відсотки за об'ємом): 30 % азоту, 10 % водню та 60 %
амоніаку. Визначити середню відносну молекулярну масу газової суміші.
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
18.8 г/моль
Пояснення:
Для визначення середньої відносної молекулярної маси газової суміші, спочатку необхідно знайти молекулярну масу кожного з компонентів та їх відносну кількість.
Молярна маса азоту (N2) = 28 г/моль
Молярна маса водню (H2) = 2 г/моль
Молярна маса амоніаку (NH3) = 17 г/моль
Відносна кількість азоту = 30/100 = 0.3
Відносна кількість водню = 10/100 = 0.1
Відносна кількість амоніаку = 60/100 = 0.6
Тоді середня відносна молекулярна маса газової суміші може бути обчислена за допомогою наступної формули:
(0.3 * 28) + (0.1 * 2) + (0.6 * 17) = 8.4 + 0.2 + 10.2 = 18.8 г/моль
Отже, середня відносна молекулярна маса газової суміші становить 18.8 г/моль.
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: k47296116
Предмет: Химия,
автор: darynalylik
Предмет: Українська література,
автор: kainox200
Предмет: Другие предметы,
автор: atasbatuhan250
Предмет: Математика,
автор: monnstrik2008