Виправте помилки учня/учениці в самостійній роботі з трудового права. 1. Строк випробування при прийнятті на роботу, якщо інше не встановлен законодавством України, не може перевищувати одного місяця, а в окремих випадках, погодженням з вiдповiдним виборним органом первинної профспілкової організації, - трь мiсяців. 2. Джерелами локального регулювання умов праці є генеральна, галузева інституціональна угоди. 3. ДО ТРУДОВОЇ КНИжки вносять відомості про роботу, заохочення та нагороди за успіхи роботi та вiдомості про стягнення. 4. Нічним вважається час з 22 до 7 години доби. При роботі в нічний час встановле тривалість роботи (зміни) скорочується на дві години. 5. Дисциплінарне стягнення застосовується власником або уповноваженим ним органс безпосередньо за виявленням проступку, але не пізніше трьох днів з дня його виявлення, рахуючи часу звільнення працівника від роботи у зв'язку з тимчасовою непрацездатністю аб перебуванням його у відпустці.
Ответы
Відповідь:
1. Помилки немає.
2. Джерелами локального регулювання умов праці є колективні договори, угоди, локальні нормативні акти (а не генеральна, галузева інституціональна угоди).
3. В трудову книжку вносяться відомості про роботу, а також про стаж роботи, причини перерв у роботі, переведення на іншу роботу, заохочення та нагороди за успіхи у роботі, а також відомості про стягнення (але не за проступки, а за невиконання або неналежне виконання працівником своїх трудових обов'язків).
4. Нічним вважається час з 22 до 6 години доби (а не з 22 до 7 години доби). При роботі в нічний час встановлюється скорочена тривалість робочого часу на 1 годину, а не на 2 години.
5. Дисциплінарне стягнення застосовується не пізніше одного місяця з дня виявлення проступку, а не трьох днів. Також дисциплінарне стягнення не може бути застосоване, якщо з моменту вчинення проступку пройшло більше двох місяців.