Предмет: Физика, автор: illamihailov825

Через поперечний переріз провідника за 10 с пройшло 3*1019 електронів. Визначити силу струму в провіднику.​

Ответы

Автор ответа: Alpharius12
1

Ответ:
0.4806 Або 480.6 мА.

Объяснение:

Для визначення сили струму в провіднику потрібно врахувати кількість заряду, що проходить через переріз провідника протягом певного часу.

Оскільки кількість електронів в даному випадку відома, ми можемо визначити кількість заряду, що проходить через переріз провідника за 10 с:

Q = n * e,

де n - кількість електронів, які проходять через переріз провідника, e - елементарний заряд.

Q = 3 * 10^19 * 1.602 * 10^-19 Кл = 4.806 Кл

Тоді сила струму I, що протікає в провіднику, визначається за формулою:

I = Q / t,

де t - час, протягом якого проходить заряд.

I = 4.806 Кл / 10 с = 0.4806 Або 480.6 мА

Отже, сила струму в провіднику становить 0.4806 Або 480.6 мА.

Автор ответа: Bogdanbbb456
1
Як на мене, потрібен такий розв’язок
Приложения:

Bogdanbbb456: Постав будь ласка позначку «лучший ответ»
Похожие вопросы