Предмет: Физика,
автор: mblyshchak
Під час спорудження будинку вибрано 1000 м3 (в кубі) грунту. Скільки машин можна навантажити цим грунтом, якщо його
густина 1400 кг/м3 ( в кубі), а вантажопідйомність машини - 3,5 т?
Ответы
Автор ответа:
2
Маса грунту дорівнює його об'єму, помноженому на щільність:
маса = об'єм × щільність
Об'єм грунту - 1000 м³.
Щільність грунту - 1400 кг/м³.
Тому маса грунту:
маса = 1000 м³ × 1400 кг/м³ = 1 400 000 кг
Тепер, щоб знайти кількість машин, які можуть бути навантажені цим грунтом, ми поділимо масу грунту на вантажопідйомність однієї машини:
кількість машин = маса грунту / вантажопідйомність однієї машини
Вантажопідйомність машини - 3,5 т = 3 500 кг.
Тому кількість машин, які можна навантажити цим грунтом, дорівнює:
кількість машин = 1 400 000 кг / 3 500 кг/машину = 400 машин.
AppleTimur:
що таке щільність?
Похожие вопросы
Предмет: Информатика,
автор: zovatelp3
Предмет: Геометрия,
автор: romalantuh09
Предмет: Информатика,
автор: crylngenevolution
Предмет: Алгебра,
автор: diananagoy