Допоможіть будь ЛАСОЧКА ❤️
Дуже важливо!!!
Буду дуже вдячна ❤️
Для економічного розвитку західно українських земель у другій половині 19 ст. було характерним:
а) створення перших споживчих кооперативів у 80-90-х роках ХІХ ст.;
б) домінування залізорудної та машинобудівної промисловості;
в) початок створення залізничного транспортного сполучення;
г) зростання видобутку нафти;
д) формування системи великої фабричної промисловості;
е) належність промислових підприємств українським капіталістам;
є)підтримка сільськогосподарського виробника австрійським урядом.
1.
2.
3.
Ответы
Відповідь:
Пояснення:
) створення перших споживчих кооперативів у 80-90-х роках ХІХ ст. - це характерна риса економічного розвитку західноукраїнських земель у другій половині 19 ст. В цей час виникли перші кооперативні товариства, які стали важливим чинником в розвитку малих та середніх підприємств.
б) домінування залізорудної та машинобудівної промисловості - це не є характерною рисою економічного розвитку західноукраїнських земель у другій половині 19 ст. Залізорудні родовища у західних областях України не були такими значущими, як, наприклад, в Донбасі.
в) початок створення залізничного транспортного сполучення - це також характерна риса економічного розвитку західноукраїнських земель у другій половині 19 ст. Починаючи з 60-х років ХІХ ст., у регіоні почали будувати залізниці, що сприяло розвитку промисловості та збільшенню транспортного сполучення з іншими регіонами.
г) зростання видобутку нафти - це не є характерною рисою економічного розвитку західноукраїнських земель у другій половині 19 ст. Видобуток нафти розвивався в інших регіонах України.
д) формування системи великої фабричної промисловості - це не є характерною рисою економічного розвитку західноукраїнських земель у другій половині 19 ст. У регіоні переважали малі та середні підприємства.
е) належність промислових підприємств українським капіталістам - це не є характерною рисою економічного розв.
Так, належність промислових підприємств українським капіталістам та підтримка сільськогосподарського виробника австрійським урядом були характерними рисами економічного розвитку західноукраїнських земель у другій половині 19 століття.
У цей період відбувалося активне формування українського підприємницького класу, який займався розвитком малого та середнього підприємництва, створенням кооперативів, об’єднань та інших форм організації бізнесу. Також українські капіталісти володіли певною кількістю промислових підприємств, що дало змогу збільшувати їх вплив на розвиток економіки регіону.
У той же час, австрійський уряд намагався підтримати розвиток сільського господарства українських земель, зокрема, шляхом розвитку інфраструктури та надання сільськогосподарським виробникам деяких пільг. Важливою була підтримка розвитку землеробства та експорту сільськогосподарської продукції, що забезпечувало розвиток економіки регіону.