Предмет: Биология, автор: zlatah2008

ОЧЕНЬ СРОЧНО ДАМ 30 БАЛОВ!!!!


Лабораторне дослідження Мінливість у рослин і тварин Мета: удосконалити навички біологічних досліджень, дослідити межі мінливо- сті різних організмів. Обладнання: лінійка, ростомір (сантиметр), об'єкти дослідження (листки, бульби картоплі, коренеплоди моркви чи буряка, яблука, цибулини, зернини квасолі). Хід дослідження . . . Мінливість у рослин 1. Виміряйте довжину черешка чи листкової пластини у 20 листків (довжину чи кількість вічок на бульбах картоплі, довжину коренеплодів моркви чи бу- ряка, діаметр яблук чи цибулин, кількість темних плям на зернинах квасолі). 2. Запишіть отримані результати в порядку зростання й зазначте кількість об'єк- тiв iз певним значенням ознаки. Побудуйте варіаційну криву: відклавши на осі абсцис значення ознаки, а на осі ординат - кількість об'єктів із відповідним значенням ознаки. Мінливість у тварин 3. Виміряйте зріст усіх ваших однокласників, а також, якщо є змога, учнiв па- ралельних класів. 4. Побудуйте варіаційну криву, як описано в пункті 2. 5. Проаналізуйте отримані криві, поясність їхню форму та зробіть висновки.​

Ответы

Автор ответа: artemiidegtiar
1

Хід дослідження:

Мінливість у рослин

1. Виміряємо довжину черешка чи листкової пластини у 20 листків, довжину чи кількість вічок на бульбах картоплі, довжину коренеплодів моркви чи буряка, діаметр яблук чи цибулин, кількість темних плям на зернинах квасолі.

2. Запишемо отримані результати в порядку зростання та зазначимо кількість об'єктів із певним значенням ознаки. Потім побудуємо варіаційну криву, відклавши на осі абсцис значення ознаки, а на осі ординат - кількість об'єктів із відповідним значенням ознаки.

3. Виміряємо зріст усіх наших однокласників, а також, якщо є змога, учнів паралельних класів.

4. Побудуємо варіаційну криву, як описано в пункті 2.

5. Проаналізуємо отримані криві, пояснимо їхню форму та зробимо висновки.

Висновки

Після проведення досліджень з мінливості у рослин і тварин, ми можемо зробити декілька висновків.

З мінливості у рослин ми бачимо, що властивості, такі як довжина черешка чи листкової пластини, кількість вічок на бульбах картоплі, довжина коренеплодів моркви чи буряка, діаметр яблук чи цибулин, кількість темних плям на зернинах квасолі, мають певні межі мінливості, але можуть значно відрізнятися від одного зразка до іншого.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: jfbhdfu1
Предмет: Информатика, автор: gulievamehriban85