Предмет: Физика,
автор: donskaazena48
2.Визначте глибину занурення батискафа в море, якщо на його ілюмінатор. площею 0,12 кв. см тисне морська вода із силою 1,9МН
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
1294
Объяснение:
S = 0.15 м²
F = 2 МН = 2 000 000 Н
ρ = 1030 Па - плотность морской воды
g = 10 Н/кг
-----------------------------------------
h - ?
-----------------------------------------
Давление р = F : S и p = ρgh
F : S = ρgh
откуда глубина, на которой находится батискаф
ℎ
=
�
�
�
�
=
2
000
000
1030
⋅
10
⋅
0.15
≈
1294
(
�
)
.
h=
ρgS
F
=
1030⋅10⋅0.15
2 000 000
≈1294 (m).
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: holdik109best
Предмет: Английский язык,
автор: olgaff97
Предмет: Физика,
автор: pupil7g42
Предмет: Химия,
автор: artemko2287
Предмет: Математика,
автор: veryhotsexygirl49