Предмет: Химия,
автор: Аноним
Виконайте розрахунки та укажіть число формульних одиниць (кількість молекул) , які містяться у порції цинк оксиду, формула якого ZnO , кількістю речовини 20 моль.
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
Пояснення:
Молекулярна маса цинк оксиду ZnO = 65.38 г/моль.
Маса 20 моль цинк оксиду:
m = n*M = 20 моль * 65.38 г/моль = 1307.6 г
Кількість молекул у порції цинк оксиду обчислюється наступним чином:
Знаходимо кількість молей у порції цинк оксиду:
n = m/M = 1307.6 г / 65.38 г/моль = 20 моль
Кількість молекул у порції дорівнює кількості молей, помноженій на число Авогадро:
N = n * N_A = 20 моль * 6.022 × 10²³ молекул/моль = 1.2044 × 10²⁵ молекул
Отже, у порції цинк оксиду масою 1307.6 г та кількістю речовини 20 моль міститься 1.2044 × 10²⁵ молекул цинк оксиду.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: kyrka228kra
Предмет: Другие предметы,
автор: antondakov3403
Предмет: Алгебра,
автор: Viktoriaqwe
Предмет: Литература,
автор: kirill173118
Предмет: Немецкий язык,
автор: costompresentation0