Предмет: Физика, автор: famosdima67

який шлях пройде тіло за 5 с рухаючись зі стану спокою з прискоренням 2 м/с квадратних(розписати)

Ответы

Автор ответа: maks04423
3

Відповідь:Щоб розрахувати шлях, пройдений тілом за 5 секунд при прискоренні 2 м/с², ми можемо скористатися формулою руху зі змінним прискоренням:

S = ut + (1/2)at²

де:

S - шлях, пройдений тілом

u - початкова швидкість тіла (у нашому випадку тіло рухається зі стану спокою, тому u = 0)

t - час руху тіла (у нашому випадку t = 5 с)

a - прискорення тіла (у нашому випадку a = 2 м/с²)

Підставляємо відповідні значення у формулу і отримуємо:

S = 0 * 5 + (1/2) * 2 * (5)² = 25 м

Отже, за 5 секунд тіло, що рухається зі стану спокою з прискоренням 2 м/с², пройде шлях у 25 метрів.

Пояснення:я розумний


famosdima67: А можете розписати на листку поставлю 5 зірок!!!
Похожие вопросы