Предмет: Физика,
автор: leonkoval
СРОЧНО Визначте масу бронзової статуетки об'ємом 225 см³. якщо густина міді складає 8900 кг/м³.
Ответы
Автор ответа:
1
Для визначення маси бронзової статуетки необхідно скористатися формулою:
маса = об'єм * густина
Об'єм дано у кубічних сантиметрах, а густина міді - у кілограмах на кубічний метр, тому необхідно перевести одиниці виміру об'єму з сантиметрів кубічних до метрів кубічних:
225 см³ = 0,225 м³
Тоді формула матиме вигляд:
маса = 0,225 м³ * 8900 кг/м³ = 2002,5 кг
Отже, маса бронзової статуетки становить 2002,5 кілограми.
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: allexsa86
Предмет: Другие предметы,
автор: KaralevaVika0808
Предмет: Українська мова,
автор: makovenko775
Предмет: Русский язык,
автор: crazymashka3734
Предмет: Физика,
автор: vbohdanets03