Предмет: Физика,
автор: kakushaliza1
Скільки електронів проходить крізь поперечний переріз провідника за 1 с, якщо сила струму становить 16 мкА?
ПОМОГИТЕ СРОЧНО!!!!
kakushaliza1:
решать с дано!!
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
Дано:
t=1 c
l=16 мкА=1,6×10-⁵А
--------------------------
N=?
Кількість електронів знаходимо за формулою N=q/e
Де q-електричний заряд, який проходить через поперечний переріз провідника за 1 с, е=1,6*10-¹⁹ Кл-елементарний заряд
Електричний заряд знаходимо із формули для сили струму l=q/t,тоді q=l*t
Отже,N=lt/e
[N]=A*c/Кл=[б/р]
N=1,6*10-⁵*1/1,6*10-¹⁹=10¹⁴
Похожие вопросы
Предмет: Информатика,
автор: Аноним
Предмет: Химия,
автор: Аноним
Предмет: Геометрия,
автор: tralala2131231
Предмет: Право,
автор: Vixka