Предмет: Физика, автор: hdone2026

тіло масою 400 г рухається з прискоренням 2,5 м/с .яка сила надає йому прискорення

Ответы

Автор ответа: liftec74
0

Ответ: =1 N

Объяснение:

F=m*a    400g=0.4 kg  => F=0.4*2.5 =1 N

Похожие вопросы