Предмет: Химия,
автор: gfggchujjjj
Етан об’ємом 20 л повністю згорів в атмосфері кисню. Обчисліть, який об’єм кисню (н.у.) витратився.
Ответы
Автор ответа:
2
Я не експерт, але думаю буде так:
2C2H6 + 7O2 –> 4CO2 + 6H2O
Mr (C2H6)= 12•2+1•6=30
30/20=x/22,4
30•22,4/20= 33,6
Надіюсь це правильно :)
2C2H6 + 7O2 –> 4CO2 + 6H2O
Mr (C2H6)= 12•2+1•6=30
30/20=x/22,4
30•22,4/20= 33,6
Надіюсь це правильно :)
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: kirillvakulenko1507
Предмет: Українська література,
автор: endruuspeh
Предмет: Українська мова,
автор: artsirex298
Предмет: Русский язык,
автор: 1234nAtAl
Предмет: Химия,
автор: vxxxv2002