Предмет: Физика, автор: gorbandmitro7

Срочно.
За який час автомобіль, рухаючись зі стану спокою з постійним прискоренням 0,5 м/с2, пройде шлях 25 м?

Ответы

Автор ответа: novitskaalina66
0

Объяснение:

Vo=0м/с

а=0,5м/с2

S=100м

t-?

S=Vo*t+at^2/2

S=at^2/2

t^2=2S/a

t^2=2*100м/0,5м/с2=400с2

t=20c

^2-квадрат

Похожие вопросы