Предмет: Математика, автор: olesailcuk6

Для гостей було приготовано 5 т м'яса. Для кожної голови Змія по 0,7т, а інше порівну Солов'ю- розбійнику і Лисовику. Скільки мяса з'їв кожен ? ​

Ответы

Автор ответа: klumbkids
1

Ответ:

Пошаговое объяснение:

У Змія 3 голови, тому на нього відводиться 3 * 0,7 = 2,1 т м'яса.

Залишається 5 - 2,1 = 2,9 т м'яса для Солов'я-розбійника та Лисовика.

Оскільки м'ясо має бути розподілене порівну між Солов'єм-розбійником та Лисовиком, то кожен з них отримує 2,9 / 2 = 1,45 т м'яса.

Отже, кожен з гостей з'їв наступну кількість м'яса:

Змій: 2,1 т

Солов'й-розбійник: 1,45 т

Лисовик: 1,45 т


olesailcuk6: це дитині задача , можна розписати її
olesailcuk6: Дякую Вам!
Автор ответа: iramazurk
1

Ответ:

2,1т; 1,45т; 1,45т

Пошаговое объяснение:

У Змея 3 головы

1) 0,7 * 3 = 2,1 (т) - мяса съел Змей

2) 5 - 2,1 = 2,9 (т) - мяса осталось после Змея

3) 2,9 : 2 = 1,45 (т) - съел Соловей Разбойник и Лисовик (каждый)

2,1т + 1,45т + 1,45т = 5т

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: sofiia81
Предмет: Українська мова, автор: Alexander003
Прочитайте тексти й визначте, про яке джерело, що живить мовну стійкість, у кожному з них ідеться.

1. Шведська адміністрація та шведська наука у ХVIII ст. констатували неперспективність шведської мови та прогнозували швидке її зникнення. Пропонували витіснити фінську мову у Фінляндії, замінивши її шведською, а для потреб лінгвістичної науки влаштувати своєрідний музей просто неба, зберігши кілька фінськомовних повітів десь біля Полярного кола, на кордоні з Лапландією. З виданням Е. Ленротом у 1835 р. «Калевали» розпочинається небачений розквіт фінської мови й культури. «Калевала» стала невичерпним джерелом для фінської літератури, образотворчого мистецтва та музики. Її впливу відразу зазнали й інші літератури світу.

2. Після зруйнування Єрусалимського храму (70 р. н. е.) і придушення повстання Бар Кохби (132–135 рр. н. е.) римська влада остаточно вигнала євреїв з їхньої землі, позбавивши національної держави й території. Іврит як розмовна мова існував до V–VІ ст. н. е., після чого в повсякденні цю мову не вживали. Наприкінці ХІХ ст. за прикладом мовознавця Е. бен Єгуди, який перетворив іврит на розмовну мову своєї родини, іврит у побуті почали вживати переселенці в Палестині. Нині в Ізраїлі іврит є мовою понад трьох мільйонів осіб (О. Ткаченко).

3. Процес відродження чеської мови був досить тривалим — 100–150 років. Після того як чеські землі на тривалий час потрапили до складу Австрійської імперії Габсбургів, згодом Австро-Угорської імперії, чеська мова була обмежена в повсякденному житті, нею користувалося здебільшого сільське населення. Мовою освіти, документації, владного апарату стала німецька мова. Після скасування кріпацтва в останній третині XVIII ст. до міст, що були майже німецькомовними, прибуває сільське чеськомовне населення. Починає поступово формуватися інтелігенція й дрібна буржуазія, які мислять чеською мовою. Процес «чехізації» перетворився на рух за культурно-політичну автономію чехів — «Народне відродження», кульмінацією якого стала революція 1848 р. Активне впровадження чеської мови призвело й до політичних ризиків. Чеський та німецький народи відокремилися один від одного на основі мовної ідентифікації. На території Чехословаччини проживало три мільйони німців, для яких поширення чеської мови стало випробуванням. Невдоволення судетських німців, серед інших причин і мовною політикою Праги, використала нацистська Німеччина для анексії Судетів. Чехи відродили свою мову, вивчення якої є обов’язковим для всіх жителів країни й іноземців, які претендують на чеське громадянство (За М. Голобродською).