Предмет: Химия,
автор: Ballora666
Гідроген сульфід об'ємом 112 мл (н.у.) поглинули розчином натрiй гідроксиду. Обчисліть масу солі в утвореному розчині.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
Дано:
V(H2S) = 112 мл = 0,112 л
Найти: m(Na2S) - ?
Складемо РХР:
0,112 л х г
H2S + 2 NaOH → Na2S + 2 H2O
n = 1 моль n = 1 моль
Vm = 22,4 л/моль M = 78 г/моль
V = 22,4 л m = 78 г
m(Na2S) = 0,112 * 78 : 22,4 = 0,39 г
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: doloninamaria746
Предмет: Другие предметы,
автор: karinaberezij0119
Предмет: Химия,
автор: gsgxyhs33
Предмет: Физика,
автор: Marina222333
Предмет: Математика,
автор: andreybayek