Предмет: Химия,
автор: dianasiliga1
6. Обчисліть і вкажіть кількість речовини кальцій оксиду, яка міститься в 5,6 г кальцій оксиду: а) 0,15 моль; б) 0,1 моль; в) 0,2 моль; г) 0,3 моль.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:Дано:
m(CaO)=5,6 г.
-------------------
n(CaO)-?
Визначимо молярную масу оксиду кальцію:
M(CaO)=40+16=56г./моль
Визначимо кількість речовини в 5,6г. оксиду кальцію:
n(CaO)=m(CaO)÷M(CaO)=5,6÷56=0,1
Объяснение:Відповідь б
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: marialyk03062000
Предмет: Химия,
автор: a2035578
Предмет: Английский язык,
автор: marcelezo46
Предмет: Українська література,
автор: Julia16820
Предмет: География,
автор: salenurollina