Предмет: Химия, автор: Avierinamilana

скільки грамів солі потрібно взяти для приготування 5 л розчину, з масовою часткою солі 13 %, розчину 1,13 г/см^3.
СРОЧНО!!!

Ответы

Автор ответа: oykasfufthv
2

Объяснение:

m = pv \\ m = 1.13 \times 5 = 5.65 \\ mnacl = 5.65 \times 0.13 = 0.73

Похожие вопросы
Предмет: Оʻzbek tili, автор: gulayim2803
Предмет: Английский язык, автор: sugar9553