Предмет: Физика,
автор: wwallerriaa
Жорсткість пружини становить 50 Н/м. Яку силу потрібно прикласти до пружини, щоб розтягти її на 50 см?
очень нужно, помогитее
Ответы
Автор ответа:
1
Математично це можна записати так:
F = kx
де F - сила, k - жорсткість пружини та x - розтягнення пружини.
Підставляючи відповідні значення, маємо:
F = 50 Н/м * 0.5 м = 25 Н
Отже, необхідно застосувати силу 25 Н для розтягнення пружини на 50 см.
F = kx
де F - сила, k - жорсткість пружини та x - розтягнення пружини.
Підставляючи відповідні значення, маємо:
F = 50 Н/м * 0.5 м = 25 Н
Отже, необхідно застосувати силу 25 Н для розтягнення пружини на 50 см.
wwallerriaa:
спасибо большое
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: ilonar2047
Предмет: Українська мова,
автор: maximselivanov08
Предмет: Обществознание,
автор: dianahrytsyshyn
Предмет: Английский язык,
автор: love20028
Предмет: Химия,
автор: SdMaster2005