Предмет: Химия,
автор: krotovich221
Відносна густина газу за азотом 0,6. Яка його відносна густина за киснем?пожалуста
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
M(N2) = 14 * 2 = 28 г/моль
Обчислимо відносну молярну масу газу
М(газу) = D(N2) * M(N2) = 0,6 * 28 = 16,8 г/моль
Молярна маса кисню:
М(О2) = 16 * 2 = 32 г/моль
Знайдемо відносну густину за киснем:
D(O2) = М(газу)/M(O2) = 16,8/32 = 0,525
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: qrwueoxnm
Предмет: Английский язык,
автор: miras9916
Предмет: Математика,
автор: bimaketop
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: Rustaam19