Предмет: Физика, автор: paradiseA0A

Електродвигун піднімального крана працює під напругою 360 В і споживає струм силою 15 А. На яку висоту кран підніме вантаж масою 1 т за 2 хв, якщо ККД двигуна крана становить 80 %?

Ответы

Автор ответа: flutche1337
0

ДАНО:

U = 360 В

I = 15 А

m = 1000 кг

t = 2 хв

η = 80 %

ЗНАЙТИ:

h

РОЗВ'ЯЗАННЯ:

Основна формула:

h = A / (m * g)

Шукаємо електричну потужність двигуна:

P = U * I

P = 360 В * 15 А = 5400 Вт

Механічна потужність двигуна:

Pm = P * η

Pm = 5400 Вт * 0,8 = 4320 Вт

Шукаємо механічну роботу:

A = Pm * t

A = 4320 Вт * 120 с = 518400 Дж

A = m * g * h

g = 9,8 м/с² =>

=> h = A / (m * g)

Підставляємо значення:

h = (518400 Дж) / (1000 кг * 9,8 м/с²) = 53 м

ВІДПОВІДЬ: h = 53 м.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: m59723962
Предмет: Математика, автор: yaremchukdania
Предмет: Физика, автор: varvaratkaceva18