Предмет: Химия, автор: belle22

15 баллов, хелп! Задача 11 класса. Найдuте маccy 25 %-гo pacтвopа гидpokcuда натрuя, kотоpый нужен для прuгoтовления 1 кг 15 %-го рacтвоpa гuдрokcuда нaтрuя.​

Ответы

Автор ответа: dontcryrt
1

Ответ:

Для розв'язання цієї задачі нам потрібно використати формулу розрахунку концентрації розчину:

C1V1 = C2V2

де C1 - концентрація першого розчину (25%); V1 - об'єм першого розчину (що потрібно знайти); C2 - концентрація другого розчину (15%); V2 - об'єм другого розчину (1 кг або 1000 мл).

Розв'язуємо рівняння відносно V1:

C1V1 = C2V2

0.25V1 = 0.15(1000)

V1 = 0.15(1000)/0.25

V1 = 600 мл

Отже, нам потрібно взяти 600 мл 25%-го розчину гідроксиду натрію та додати води до 1 літра, щоб отримати 1 кг 15%-го розчину гідроксиду натрію

Похожие вопросы