Предмет: Химия, автор: jrrux

Визначити яка кількість теплоти виділиться під час згоряння 1,5 моль фосфору,я кщо термохімічне рівняння має вигляд 4Р + 5О2= 2Р2О5 Н= - 1455кДЖ

Ответы

Автор ответа: GTRlox
1

Ответ:

За термохімічним рівнянням 4Р + 5О2 = 2Р2О5 виділяється 1455 кДж теплоти при утворенні 2 моль Р2О5.

Отже, 1 моль Р2О5 виділяє 1455 / 2 = 727,5 кДж теплоти.

Оскільки для утворення 2 моль Р2О5 необхідно 4 моль фосфору, то 1 моль фосфору виділяє 727,5 / 4 = 181,88 кДж теплоти.

Отже, для згоряння 1,5 моль фосфору виділиться: 1,5 моль * 181,88 кДж/моль = 272,82 кДж теплоти.

Объяснение:

Похожие вопросы