Предмет: Химия, автор: vovabublik443

Яку масу сірки спалено , якщо сульфур (IV) оксиду масою 120 що становить 98% від теоретично можливого

Ответы

Автор ответа: paroplav1337
1

Ответ:

Объяснение:

Для вирішення цієї задачі потрібно використовувати хімічну реакцію горіння сірки, яка має наступний вигляд:

S + O₂ → SO₂

За умовою, вже згоріло 120 г сульфур (IV) оксиду, що становить 98% від теоретично можливої кількості. Це означає, що можна обчислити теоретично можливу кількість сульфуру, який згорів, за допомогою простого розрахунку:

Теоретично можлива кількість SО₂ = (120 г) / 0.98 ≈ 122.45 г

Далі можна обчислити масу сірки, яка згоріла, використовуючи стехіометрію реакції:

1 моль S = 32 г

1 моль SO₂ = 32 г + 2 × 16 г = 64 г

Тому:

122.45 г SО₂ × (1 моль SO₂ / 64 г SО₂) × (1 моль S / 1 моль SO₂) × (32 г S / 1 моль S) ≈ 61.22 г S

Отже, маса сірки, яка була спалена, дорівнює близько 61.22 г.

Похожие вопросы