Предмет: Физика,
автор: streletsmaks88
Потяг розпочав рух зі стану спокою, проїхавши 400 м. Якою стала швидкість руху потяга ? Вважайте, що прискорення потяга є незмінним і дорівнює 0,8 м/с2.
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Объяснение:
S = 400 м
a = 0,8 м/с^2
Vo = 0
V = ?
S = a*t^2
t = √(S/a) = √(400/0.8)== 22.36 c
V = a*t = 0.8*22.36 ==17.9 м/с
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: veronikaglincuk1
Предмет: Математика,
автор: dimashchehol
Предмет: История,
автор: miroslavalozovaya
Предмет: Геометрия,
автор: ttestoo
Предмет: Английский язык,
автор: sweet8020