Предмет: Физика, автор: Vladislav257

Помогитееее прошууу

Автобус від’їжає від зупинки з прискоренням 2 м/с^2 . Який шлях він проїде за 5с?

Ответы

Автор ответа: viter999
1

Відповідь:

25 метрів за 5 секунд.

Пояснення:

Для вирішення цієї задачі можна використати формулу для шляху, пройденого тілом з рівномірним прискоренням:

S = ut + 1/2 * a * t^2

де S - шлях, u - початкова швидкість, a - прискорення, t - час.

У нашому випадку, початкова швидкість дорівнює нулю, тому формула спрощується:

S = 1/2 * a * t^2

Підставляючи дані з умови задачі, отримаємо:

S = 1/2 * 2 м/с^2 * (5 с)^2 = 25 м

Отже, автобус проїде 25 м за 5 с.


Vladislav257: Спасибо а можно ето зробить через "дано"?
viter999: так там є шо таке s шо таке а і шо таке u, завдання почитай, дано сам можеш написати
Vladislav257: Простите, я не заметил сразу, ви прави.
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: gornostaldara