Предмет: Химия, автор: avladislav211

Обчисліть масу етанолу, який можна добути з етену об’ємом 146 л (н.у.), що містить 8% домішок.

Ответы

Автор ответа: malikakholmuminova
2

Ответ:

Етен має формулу C2H4. Визначимо кількість моль етену в об’ємі 146 л (н.у.):

n(C2H4) = V / Vm = 146 / 22.4 = 6.52 моль

Домішки становлять 8%, тобто масова частка етену в зразку дорівнює 92%:

m(C2H4) = 6.52 моль × 28.05 г/моль × 0.92 ≈ 170.7 г

Оскільки етанол C2H5OH можна отримати шляхом гідратації етену, то визначимо масу етанолу, що утвориться при повній конверсії етену:

m(C2H5OH) = m(C2H4) × M(C2H5OH) / M(C2H4) = 170.7 г × 46.07 г/моль / 28.05 г/моль ≈ 280.1 г

Отже, маса етанолу, який можна добути з етену об’ємом 146 л (н.у.), що містить 8% домішок, дорівнює близько 280.1

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: chevnyk2009