Предмет: Химия, автор: Zelow11

Полівінілхлорид - важливий полімер ( його широко використовують як замінник шкіри). Мономером для його утворення є хлороетен СН2=СНСl Напишіть схему полімеризації цієї речовини. Обчисліть масову частку Хлору в хлороетені.

Ответы

Автор ответа: artemiidegtiar
5

Відповідь:

n(CH2=CHCl) → [-CH2-CHCl-]n

Масова частка хлору в хлороетені може бути обчислена за формулою:
масова частка хлору = (молярна маса хлору / молярна маса хлороетену) x 100%

Молярна маса хлору = 35.5 г/моль

Молярна маса хлороетену = 62.5 г/моль (2 x молярна маса водню + молярна маса вуглецю + молярна маса хлору)

Масова частка хлору = (35.5 г/моль / 62.5 г/моль) x 100% = 56.8%

Отже, масова частка хлору в хлороетені становить близько 56.8%.

Похожие вопросы