7. Прочитай уривок твору. Підкресли одну з художніх деталей. Поясни її смислове навантаження. (2 б.) «Хвилювання та ляк на обличчі юнака давно зникли, поступившись мiсцем іншому виразу. З кожним новим кроком назустріч йому лилися новi звуки невідомого, широкого, безмежного світу, що замінив тепер лінивий і заколисуючий шурхіт тихої садиби...>Срочно надо КР по заруб лит пжпжпж и підкресленя теж напишіть дам за ето 80б
Ответы
Відповідь:
Пояснення:«Хвилювання і страх на обличчі юнака давно зникли, поступившись іншим виразом. З кожним новим кроком назустріч йому лилися нові звуки невідомого, широкого, безмежного світу, які тепер замінювали ліниво-заколисливий шелест тихого маєток..."
У цьому уривку художньою деталлю, яку б я підкреслив, є «ліниво-заколисливий шелест тихої садиби». Ця фраза є яскравим прикладом персоніфікації, оскільки надає звучанню садиби людські якості. Фраза також є контрастом до «нових звуків невідомого, широкого, безмежного світу», які відчуває юнак, виходячи з садиби. Персоніфікація садибного шелесту як «ледачого та заколисливого» передає відчуття затишку та звичності, натякаючи на те, що юнак звик до затишного й одноманітного життя садиби. Контраст із «новими звуками», які він відчуває у всьому світі, підкреслює почуття пригод і хвилювання, які він відчуває, коли виходить із зони комфорту в невідоме.