Предмет: Химия,
автор: tischenko26032009
Об’єм газу Н2S за н. у. дорівнює 11,2л. Обчисліть число атомів, масу та відносну густину за воднем даного об’єму газу. Додайте фото з розв'язанням. ДАЮ СТО БАЛОВ, СРОЧНО
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Знайдемо кількість речовини:
n(H2S) = V(H2S) / Vm = 11,2/22,4 = 0,5 моль
Обчислимо число атомів:
N(H2S) = 3* n(H2S) * Na = 3 * 0,5 * 6,02 * 10²³ = 9,03 * 10²³ атомів
Молярна маса дорівнює: М(H2S) = 1 * 2 + 32 = 34 г/моль
Вичислимо масу:
m(H2S) = n(H2S) * M(H2S) = 0,5 * 34 = 17 г
Знайдемо відносну густину за воднем
D(H2) = M(H2S)/ М(H2) = 34/2 = 17
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: kaminskakarina56
Предмет: Русский язык,
автор: amalyasimonyan2010
Предмет: Математика,
автор: papazlatka2011
Предмет: Биология,
автор: Nigger666
Предмет: Экономика,
автор: solnce546