Предмет: Физика, автор: karpovaana16

ДАЮ 25 БАЛЛОВ!СРОЧНО!!
Мопедіст наздоганяє пішохода:Хом=-200 м; Ѵом=22 м/с; приск.-2 м/с в кв.; Хоп=100 м; Ѵоп=2 м/с. а) вказати характер руху кожного? 6) написати рівняння координати руху тіл? в) знайти час і місце зустрічі?​

Ответы

Автор ответа: burikn60
1

a) З опису можна зрозуміти, що мопедіст наздоганяє пішохода, тому їхні швидкості напрямлені в один бік. Отже, пішохід рухається у позитивному напрямку вздовж вісі x, а мопедіст рухається в тому ж напрямку, тому його рух також є позитивним.

2 хз

Похожие вопросы
Предмет: Українська література, автор: frankplay030