Предмет: Физика, автор: dianasnajder267

На тонкому дроті висить вантаж масою 490 кг. Визначте подовження дроту, якщо його жорсткість 700 Н/м.​

Ответы

Автор ответа: lvv9136
1

Ответ:

7 м

Объяснение:

m=490 кг;

k=700 Н/м;

x  ?   x=mg/k=490*10/700=7 м

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: melnikovaluba6421