Предмет: Физика, автор: SsInostrankasS

Тіло масою 2 кг вільно падає протягом 6 с. Визначити кінетичну енергію тіла в кінці шляху

Ответы

Автор ответа: burikn60
3

За законом вільного падіння, прискорення тіла під час падіння на Землю становить 9.8 м/с^2. Тоді за формулою руху рівноприскореного прямолінійного руху, шлях, пройдений тілом за 6 с:

s = (1/2)at^2 = (1/2) * 9.8 м/с^2 * (6 с)^2 = 176.4 м

Щоб визначити кінетичну енергію тіла в кінці шляху, використаємо формулу кінетичної енергії:

K = (1/2)mv^2,

де m - маса тіла, v - швидкість тіла.

Оскільки тіло падає вільно, то на початку його руху його швидкість дорівнює нулю. А в кінці шляху, за формулою рівномірного прискореного руху, його швидкість дорівнює:

v = at = 9.8 м/с^2 * 6 с = 58.8 м/с.

Тоді кінетична енергія тіла в кінці шляху дорівнює:

K = (1/2) * 2 кг * (58.8 м/с)^2 = 4158.72 Дж.

Отже, кінетична енергія тіла в кінці шляху становить 4158.72 Дж

будь ласка поставте дякую на мою відповідь та оцініть на 5 зірок якщо можете позначте мою відповідь як найкращу це мене мотивує

Похожие вопросы