Предмет: Химия,
автор: 09886543b
Який об'єм кисню витратиться на спалювання етину об'ємом 10 л
СРОЧНО БУДЬ ЛАСКА
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
При спалюванні етину утворюється вода і вуглекислий газ:
C2H2 + 2.5 O2 -> 2 CO2 + H2O
На один мол етину необхідно 2.5 мол кисню. Об'єм одного моля будь-якого газу за нормальних умов (тиск 101.325 кПа, температура 0°C) становить 22.4 л. Тому на 10 л етину необхідно:
1 моль етину = 22.4 л
2.5 моль кисню = 2.5 x 22.4 л = 56 л
Отже, для спалювання етину об'ємом 10 л необхідно 56 л кисню.
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Право,
автор: a97452828
Предмет: Биология,
автор: pridumaiteimya11
Предмет: Математика,
автор: kd2h2ppx4k
Предмет: Геометрия,
автор: МестныйЧеловек