Предмет: Химия,
автор: sczzjrps55
яка маса гідрогену броміду(HBr)якщо кількисть речовин становить 0,2 моль
Ответы
Автор ответа:
0
Маса молекули гідрогену броміду складається з маси атома брому та маси атома водню. Масові числа для брому та водню дорівнюють 79 та 1 відповідно. Тому, молекулярна маса HBr складає:
1(маса водню) + 79(маса брому) = 80 г/моль
Кількість речовин в молях дана в умові завдання: 0,2 моль. Щоб знайти масу, ми можемо використовувати формулу:
маса = кількість речовин x молекулярна маса
Підставивши дані з умови завдання, ми отримаємо:
маса HBr = 0,2 моль x 80 г/моль = 16 г
Отже, маса гідрогену броміду становить 16 г при кількості речовин 0,2 моль.
1(маса водню) + 79(маса брому) = 80 г/моль
Кількість речовин в молях дана в умові завдання: 0,2 моль. Щоб знайти масу, ми можемо використовувати формулу:
маса = кількість речовин x молекулярна маса
Підставивши дані з умови завдання, ми отримаємо:
маса HBr = 0,2 моль x 80 г/моль = 16 г
Отже, маса гідрогену броміду становить 16 г при кількості речовин 0,2 моль.
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: viktoriatop02
Предмет: Українська мова,
автор: msimka91
Предмет: Українська мова,
автор: lolkostik87
Предмет: Литература,
автор: belkinanastya97