Срочно даю 100 балов есть 20 минут
Ответы
(Надіюсь допоміг)
1) Притча - це короткий розповідь, що передає певне моральне поняття або життєву істину. Її головна мета - донести до читача якусь важливу інформацію за допомогою простого, зрозумілого прикладу.
Приклад: "Притча про золотого гусеня". У цій притчі золоте гусеня втілення достатку, але коли його вбивають, золото з нього втрачає свою цінність.
2) Я уявляю старого гнома з вірша "Гном у буфеті" Ірини Жиленко добрим, бо він не завдає шкоди іншим людям, і сам по собі він не є злом. Це видно з того, що він приходить до буфету, щоб перекусити, а не щоб викрасти їжу або завдати шкоди. Крім того, він не виказує агресії до оточуючих і навіть вибачається за свою присутність.
3) Образ самотності, втілений С. Чернілевським у вірші "Забула внучка в баби черевички", розумію як почуття відчуженості, непотребності і безнадії. Це відчуття посилюється тим, що герой відчуває себе забутим, не потрібним і ні на кому не залежним. Він є символом людини, яка загубила зв'язок зі світом і відчуває себе самотньою, покинутою і забутою.
4) На мою думку, говорячій рибі з притчі Емми Андієвської не знайшлося місця ні у світі риб, ні серед людей через її виключність та незвичайність. Люди і риби бояться та відчужують все, що відмінне від звичного і нормального. Крім того, вона є символом
5) Через їх автентичність і протиріччя між їх зовнішньою незграбністю та внутрішньою мудрістю, яку вони виявляють у різних життєвих ситуаціях.
Ці персонажі представляють собою простих людей, що живуть на межі бідності та відчаю, інколи здійснюючи навіть нелегальні дії, проте вони не втрачають своєї людяності та гуманності
6) Поезія Ігоря Калинця - це характерна зразок сучасної української поезії. У його творах домінують високі ідеали, внутрішня рефлексія та філософський підхід до життя. Він грає на відтінках та асоціаціях, досліджуючи людські почуття та емоції, а також звертаючись до соціальних проблем.
В цілому, творчість Ігоря Калинця можна охарактеризувати як складну, глибоку та естетичну, зі своїми особливостями стилю та підходу до поетичного слова.